Oferta

Ofertę naszej fotobudki kierujemy dla osób organizujących imprezy
i poszukujących atrakcji na wesela, urodziny, studniówki, bale, kinderbale, imprezy firmowe, eventy promocyjne.

 • Wesela

  FotoMaszyna to znakomita atrakcja na każde wesele lub poprawiny, której goście weselni nie zapomną latami. Goście będą mogli skorzystać z gadżetów jakimi są śmieszne kapelusze, maski, okulary i inne bibeloty. Goście otrzymują dwie kopie zdjęć, jedną zachowują dla siebie a drugą mogą wkleić do albumu, który stanowić będzie świetną pamiątkę. Prócz zdjęć w albumie można złożyć osobiste życzenia Młodej Parze.  Dodatkowo już na drugi dzień, dostępna jest na naszej stronie galeria internetowa na hasło ze wszystkimi zdjęciami. Goście mogą oglądać zdjęcia oraz je pobierać.

 • Urodziny

  Organizujesz 18-tkę, 30-tkę a może 60-siątkę? FotoMaszyna na takiej uroczystości będzie extra atrakcją, która odróżni Twoje wyjątkowe urodziny od innych. Możliwość przygotowania albumu ze zdjęciami uczestników wraz z życzeniami dla jubilata będzie znakomitą pamiątką na lata.

 • Eventy promocyjne

  Event to skuteczne narzędzie marketingowe służące do promocji Twojej firmy, marki czy idei. Aby zachęcić klientów do wzięcia udziału w evencie warto zamówić FotoMaszynę. Klienci będą mieli okazję wykonać darmowe zdjęcia np. z logo Twojej firmy.

 • Bale

  Sylwestrowe, karnawałowe, walentynkowe, andrzejkowe i inne, nasza FotoMaszyna na każdym takim balu będzie znakomitą atrakcją dla uczestników zabawy, którą wspominać będą z uśmiechem przez wiele lat. Wystarczy zamówić FotoMaszynę aby rozbawić gości a może okazać się, że ta atrakcja będzie gwoździem programu.

 • Kinderbale

  Organizujesz dziecku urodziny, imieniny a może w przedszkolu Twoje dziecko będzie miało swój wyjątkowy balik, FotoMaszyna będzie znakomitą i niezapomnianą przygodą dla Twojej pociechy. Dzieci bardzo chętnie pozują a gadżety, tj. kapelusze, peruki, okulary będą dla nich świetną zabawą.

 • Studniówki

  Taki bal zdarza się tylko raz w życiu, więc dlaczego nie upamiętnić tego w wyjątkowy sposób? FotoMaszyna wraz z koszem śmiesznych gadżetów może okazać się strzałem w dziesiątkę i przyczynić się do zachowania niesamowitych wspomnień.

 • Imprezy firmowe

  Twoja firma obchodzi 10-cio lecie działalności, a może organizujesz szkolenie czy imprezę integracyjną. Na każdą z tego typu imprez FotoMaszyna będzie strzałem w dziesiątkę, prócz świetnej zabawy to doskonała możliwość do integracji pracowników. Dla Państwa możemy przygotować tło zdjęciowe z logo firmy lub użyć państwa ściankę reklamową. Wszystkie zdjęcia będą opatrzone Państwa logo i dodatkowym opisem, aby nikt nie zapomniał tej wyjątkowej imprezy. Wystawiamy faktury Vat.

 • Festyny

  Organizujesz dni Konina? dni Turku? Lub inny festyn na świeżym powietrzu zaproś nas do współpracy. Na takie okazje mamy specjalny namiot o wymiarach 3m x 3m. Całe rodziny będą mogły fotografować się w naszych gadżetach. Przygotujemy specjalny projekt układanki np.  z nazwą imprezy. Wystawiamy faktury Vat.

 • Czas pracy fotobudki

  Sam decydujesz jak długo będzie pracować FotoMaszyna na Twojej imprezie. W czas pracy FotoMaszyny nie jest wliczony czas potrzebny na rozłożenie i złożenie urządzenia. Przyjedziemy do Państwa odpowiednio wcześnie, aby zainstalować sprzęt na czas. Potrzebujemy około 30 minut na spokojne przygotowanie się do pracy. Nad pracą FotoMaszyny zawsze czuwa pracownik, który służy pomocą i jednocześnie zaprasza gości do zabawy.

 • Ilość zdjęć

  Każdy pakiet umożliwia wykonanie nielimitowanej liczby zdjęć. Jedynym ograniczeniem jest czas wynajęcia FotoMaszyny. W ciągu 40-stu sekund fotobduka wykonuje 4 zdjęcia, które później drukuje w dwóch kopiach na miejscu drukarka termosublimacyjna. Zdjęcia są trwałe i wysokiej jakości. 

 • Gadżety

  Kapelusze, peruki, okulary, maski, propsy (rekwizyty fotograficzne na patyku w tym wąsy, buźki, chmurki z tekstem) i wiele innych gadżetów uatrakcyjnią sesje zdjęciową. Na Twoje życzenie dostarczymy również gadżety tematyczne oraz personalizowane, dostosowane do danej imprezy.

 • Opis zdjęć

  Masz możliwość umieszczenia własnego tekstu, który będzie na wszystkich wydrukowanych zdjęciach. W przypadku firm będzie to np. logo. Można również zmienić układ zdjęć na wydruku. Na wydruku obecne będzie nasze logo.

 • Tła zdjęciowe

  Posiadamy różne wzory teł zdjęciowych. Jako tło możemy wykorzystać również państwa ściankę reklamową. Jeżeli chcą państwo zobaczyć nasze tła proszę kliknąć tutaj.

 • Płyta ze zdjęciami

  Po zakończonej pracy FotoMaszyny nasz pracownik nagrywa wszystkie zdjęcia na  płytę w pełnej rozdzielczości i przekazuje klientowi.

 • Album

  Osoby wykonujące zdjęcia w FotoMaszynie otrzymują dwie kopie zdjęć, jedną zachowują dla siebie a drugą może wkleić do albumu składając osobiste życzenia lub wpis. Razem z albumem dostarczamy wszystkie niezbędne materiały do wklejania zdjęć i zdobienia wpisów.

Facebook